דגים

 
דגים
 
סמל הדגים המראה לנו דגים בסביבתם הטבעית השוחים מעלה ומטה , לכיוונים מנוגדים מדגישים את השניות והניגודים של בני המזל.
הם שוחים עם הזרם מבלי לדעת לאן יגיעו ומה צופן להם הגורל. לעיתים מתקבל הראש שלבני מזל זה אין מטרה בחיים.
שוחים עם הזרם. הם בטוחים שתמיד יהיה טוב שכן הם יודעים להסתדר בלשונם החלקלקה. ימצאו אוזן קשבת , חם ואהבה אצל אחרים שיאמצו אותם וזה לכשעצמו מביא ניחומים ורוגע לבן המזל הזה.
 
הדגים מסמלים את הפיצול החבוי בנפשם הגורם להם לא אחת להתלבטויות בין התמודדות בבעיה או בין בריחה ממנה על מנת לא להתעמת עמה. הדגים נוטים להתכנס בתוכם כאשר הם לא מרוצים מהקורות אותם עד שהמצב משתפר ומשהו חדש עולה ואז הם יוצאים החוצה עם כוחות חדשים. לעיתים הם גם משמשים כקדושים מעונים על פי רצונם.
 
בני מזל זה נחשבים כבעלי מזג טוב ונוח. לא יכולים להגיד לא לחברים. אוהבים שלום והרמוניה, והם יחסית נשלטים ע"י רגשותיהם.
לעיתים הם מוותרים על ה"אני" שלהם ורק כדי להזדהות עם האחרים. האהבה והחמלה שהם מרעיפים על החברה גורמת להם להיות אהודים ואהובים. אך והיה מצב והם החברה לא סובבת אותם יכול להיווצר מצב בו הדגים יתכנסו בעצמם עדי כדי מצב של דיכאון, פסימיות וחוסר אנרגיה.
הדגים ניחנו בתשוקה עזה לעזור לזולת בעיקר לחלשים ולנזקקים. הם בעלי יכולת התחברות לעולם הרוחני וחייהם משולבים בחיפוש אחר האמת הפנימית והרוחנית. יש להם אינטואיציה ברמות גבוהות ולא אחת משמשים כמדיומים . הדגים מוכרים כטיפוסים יצירתיים בעלי דמיון עשיר ביותר ומכאן שרבים מהם פונים לענף האמנות. הם רגישים מאד. זקוקים לסביבה חמה, אוהדת ואוהבת.
הדגים הינם חברים טובים. תמיד יהיו "שם" כדי לעזור לך.
 
 
הקריסטלים המתאימים לבני מזל זה הינם:
 
אקוואמרין – אקוואמרין , שפירוש שמה "מי הים" היא אחת האבנים המתאימות ביותר למזל זה. היא מחזקת את תכונות החמלה הטבעיות של בני המזל, ואת יכולתם לקבל ולהבין את האדם. מחזקת את תכונות החמלה הטבעיות של בני מזל זה ואת יכולתם לקבל ולהבין את האדם לעומקו ולעזור לו בעת הצורך. אבן זו עוזרת גם לחדד את הראייה העל טבעית. מחברת אותם לרוחניות לרמות גבוהות. מעוררת את היצירתיות שבהם.
 
קורל (אלמוג) – הקורל הינו אבן היסוד של מזל דגים. הוא מעורר את הדימין המפותח של בני המזל ואת היכולת האינטואיטיבית בהם ניחנים רבים מבני מזל זה. לאבן זו גם היכולת לאזן את המצב הנפשי של בן הדגים בעת התכנסותו בתוך עצמו ולמנוע התדרדרות לדיכאונות.
 
בלאדסטון – הבלאדסטון הינה אחת מאבני היסוד של בני מזל דגים. מהיותה מגבירה את היצירתיות ויכולות האומנותיות, היא תסייע לבני מזל זה לקדם ולבטא את כישוריהם האומנותיות. הדגים הינם יצירתיים מאד. אבן זו גם תחדד את האפשרות לזהות מצוקה אצל הזולת ולהגיש עזרה בהתאם.

 

צפה במזלות נוספים, לחץ כאן!

הצטרף לרשימת תפוצה
שם אימייל

מפת האתר


כל הזכויות שמורות© Rafaela

 

 

שותפי תוכן: | עיצוב תעשייתי | עיבוד תמונה |  דפי צביעה לילדים | אטרקציות לאירועים