על עצמי

שלום,
שמי שושי- רפאלה.

מזה מספר שנים אני מעצבת תכשיטים. השתתפתי בהרבה תערוכות וזכיתי לשבחים רבים. עד כה עיצבתי תכשיטים מכל הסוגים, כיום אני יותר מתרכזת בתכשיטי איכות בעיקר בפנינים באבני חן משולבים בכסף, גולדפילד וזהב. כמו ניתן למצוא בין יצירותיי דגמים מקריסטלים של סוורובסקי באיכות מעולה. כל תכשיט הינו ייחודי.

הצטרפתי לקבוצת תרפיה באומנות והתחלתי לצייר מהלא מודע. במהלך הציור הרגשתי שאני בעולם אחר. אני טוענת שישות אחרת מציירת דרכי. הצבעים מלאי חיים. הציורים עם המון אנרגיות. משרים אווירה אנרגטית רוחנית על כל הסביבה. צבעים שמבטאים תשוקה לחיים.

אחת לשבוע אני ממשיכה לצייר אצל  אילה רז מורה, בוגרת בצלאל ממושב עופר אשר מאפשרת ביטוי ואיזון באמצעות האמנות בכל התחומים (שירה, מחול, כתיבה, ציור ועוד) לה אני חבה את המימוש העצמי שלי כציירת. את היום אצל אילה אנו מתחילים במדיטציה. אני מרגישה שבעידודה ,הדרכתה והאווירה אצלה במושב אפשרו לי להתפתח ולבטא על הבד את עומק רגשותיי והתשוקה שלי לחיים . במקביל אני לומדת רישום אצל רונית נובק, מורה לציור וסופרת.

השתתפתי כבר במספר תערוכות עם ציורי ותכשיטיי אשר זכו להצלחה. תמונותיי נמכרות גם דרך האינטרנט ב"מסגרת" http://my.misgeret.co.il/rafaela                                     

היצירה מאפשרת ביטוי  ופורקן של רגשות,שנובעים ממעיינות הנשמה. תודות לשפה חדשה זו, שפת הציור, ועיצוב התכשיטים, חיי קיבלו משמעות וטעם לחיים מרגשים ויצירתיים. במישור זה. הציורים שלי הם מהלב. מהבטן. מהנפש.  מהלא מודע, מהתת מודע....אין טוב מלתת ביטוי לרגשות המודחקים שלי אלא דרך הציור והיצירתיות שהיא עולם ומלואו. בעקבות הציור האינטואיטיבי עברתי מטמורפוזה  שהפכני לאישה אחרת עם חזון ומנוף לעתיד. הביטחון העצמי שלי בא לידי ביטוי בצורה ברורה ביותר. אני קמה כל בוקר...עם  תשוקה לחיים, שמחה בלב ועקצוצים בידיים ושואלת "מה ילד היום"? ורצה ישר להתחיל לעבוד על בד... ותמיד יש הפתעות. כאשר אני מציירת אני עושה "אהבה" עם הבד. סיגלתי לעצמי טכניקות שונות. אני אשה חדשה,חזקה עם מבט קדימה. מאמינה בכוחותיי. מאמינה שיש באפשרותי לשלוט בכל רמ"ח אבריי.
עיצוב התכשיטים טבוע בי. היצירתיות באה לידי ביטוי בגילוי של טכניקות חדשות וראיה בדמיוני של תכשיטים מלכותיים. כיום אני עובדת על קולקציה חדשה שתהווה פריצת דרך בתחום. השתתפתי במספר תערוכות, ועיני  נשואות לעתיד בגדול  ומעבר לים ואכן כך יהיה.
הכל אפשרי , זה המוטו . החלומות  מתגשמים.

היכנסו לאתר.
מאחלת לכם שיטוט מהנה מאתר,


רפאלה

הצטרף לרשימת תפוצה
שם אימייל

מפת האתר


כל הזכויות שמורות© Rafaela

 

 

שותפי תוכן: | עיצוב תעשייתי | עיבוד תמונה |  דפי צביעה לילדים | אטרקציות לאירועים