עקרב

מזל עקרב

 

מזל עקרב שייך לקבוצת המזלות הקבועים, וליסוד המים. מזל עקרב הינו מזל מופנם, סגור וחשדן, ובצדק: בעיניו, העולם הוא מקום עוין, ויש לנהוג כלפיו בחשדנות ראויה עד שהוא מוכיח את עצמו - ולא להיפך.

העולם חושב אחרת? לעקרב לא איכפת: יש לו מספיק אופי כדי לעמוד בנחישות מול רצונות הכלל כשזה לא מתאים לו. ואכן, העקרב אינו מתמסר בקלות: הוא דורש הוכחות בשטח שהוא באמת יכול לסמוך עליך. ייקח לו הרבה מאוד זמן עד שייתן בך אמון. מאידך, ברגע שזכה באמונך, זכית לחבר אמיתי לכל החיים, ובכל מצב.

 

העקרב אינו מוכן להתפשר על נושא האמון ועל האמוציות. זה חייב להיות הדדי. הוא לפעמים רכושני, קנאי, כשהעקרב לא מקבל את מה שהוא רוצה הוא לא מוותר - הוא רק לא יראה לך את זה. אבל נא לא לטעות - עקרב אמיתי לא שוכח ולא סולח, ויום אחד המעגל הקטן שלו עם העולם ייסגר. הוא  עורב בפינה ובזמן האמיתי נותן את העקיצה האופיינית לעקרב.בין תכונותיו כדאי לציין את היצירתיות שבו.

 

האבנים המתאימות למזל עקרב הן כדלקמן:

 

אלכסנדריט - האלכסנדריט, המעוררת יצירתיות וחושניות, מחזקת תכונות אלו בבני מזל זה . מהיותה מחברת בין הרבדים הפיזיים, הרגש והאינטואיציה, היא עשויה לכוון את בני מזל זה  לפעול ברמות גבוהות ביותר למימוש מאפיין זה.

הם ניחנו ביכולת רוחנית ולפעמים ביכולתם לכוון את יכולתם בהיבט שלילי לשם השגת וסיפוק האגו.

האלכסנדריט  תסייע להם לשמור  על איזון  ולזכור את רחשי הלב,  וכאשר יפעלו באהבה, ימצו את כוחם הרב בדרך החיובית.

 

אלמוג שחור - האלמוג השחור יסייע לבני מזל זה להתמודד עם רגשות שליליים העולים בהם לעיתים קרובות. הוא יעזור להם  להתמודד עם צדדים אפלים באישיותם שלהם ובאישיותם של אחרים, ולשחרר רגשות מודחקים, תוך שהוא מסייע ליצירתיות  לפרוץ החוצה בדרך מקורית.

 

ספינל אדומה -הספינל האדומה מתאימה לבני מזל זה בכך שיש ביכולתה לחזק את כוחם הפיזי, ומסייעת להם באיזון צ'אקרת הבסיס.

 

דיופטאז - הדיופטאז תסייע לבני מזל זה לפתוח את הלב ולהתנתק מתחושות של "חוסר" המפנות את יכולתיהם לאפיקים שליליים. היא תחזק בהם את הצדדים החיוביים, כאשר השאיפה להביא לשלום ולריפוי כדור הארץ.

 

אגת בוטוצוואנה - אגת בוטוצוואנה תסייע לאלה מבני מזל עקרב לשמור על אלו מבניהם הנוטים לעסוק בעבודות מסוכנות, ותעורר בהם מצפוניות ויושר.  בני מזל זה מאופיינים  כשוחרי מיסטיקה ותחומים שונים של רפואה – יוכלו להיעזר באבן זו כדי להגיע להישגים מרשימים.

כמו כן בני מזל עקרב  מאופיינים בתכונות של מיניות יתר.

 

 

צפה במזלות נוספים, לחץ כאן!

הצטרף לרשימת תפוצה
שם אימייל

מפת האתר


כל הזכויות שמורות© Rafaela

 

 

שותפי תוכן: | עיצוב תעשייתי | עיבוד תמונה |  דפי צביעה לילדים | אטרקציות לאירועים