גדי

 

מזל גדי

 

מזל גדי שייך ליסוד האדמה.

הגדי נשלט על ידי שבתאי, שמכריח אותו לפעול בצורה מאוד ממושמעת. הוא חייב לחיות במסגרות - כדי ליצור לו שדות פעולה.

הגדי הינו חרוץ בצורה בולטת ביותר.אפשר לאמר שעוד לפני שסיימת להטיל עליו את המשימה היא כבר בוצעה. הגדיים הם גאוותנים מטבעם. שום דבר לא יעמוד בדרכם. כאשר הם מחליטים להתביית על משהו הם תמיד יצליחו בזאת גם אם יהיה זה כרוך בלדרוך ולרמוס אחרים. יחד עם זה בני מזל זה הינם מאופקים, לפעמים מופנמים, שומרים "סודות", הגדי הינו בעל אמביציות ברמות גבוהות מאד.

מגיל צעיר הגדי מגלה צורת התגוננות ע"י בנית חומת הגנה שתאזן אותם מהביישנות שלו ומזה שהוא, סגור ומאופק, וכן  זקוק להרבה חיזוקים והערכה על פועלו.הגדי הוא מזל הזקוק להרבה חיזוקים שהוא נאהב, והוא ביקורתי מאוד על פעולותיו. תוצאות עבודתו חייבת להיות מעולה אחרת הוא לא מרפה עד שהוא מגיע לתוצאה משביעת רצון. כאמור, הגדי זקוק למסגרות פעולה בהן יוכל לבטא את עצמו, כי הן עוזרות לו לדעת בדיוק איפה הוא עומד. בגלל חוסר האמון הבסיסי שלו בעצמו, הוא זקוק להערכה ולהצלחה הנראית לעין מיידית ולקבלת החיזוקים מיידית דבר אשר מספק ומאזן אותו. הוא אכן מצליח להגשים את מטרתו ובא על תודתו מהזולת על פועלו המוצלחת.


הגדיים מאוד שמרניים ונראים לעיתים אפילו נוקשים הם שומרים על מסגרות ובעיקר על מסגרת הבית שחשובה להם מאד. לפעמים הגדיים נראים מסתוריים. הגדי, משרכשת את אמונו הוא ישמש לך לחבר טוב ויעזור לך כל אימת שתזדקק לו.

 

האבנים המתאימות למזל גדי הן:

 

קופרייט – הקופרייט היא אבן המייצגת את החיבור לקרקע. את היציבות. בני מזל זה ידועים כמופנמים וסגורים. הקופרייט יסייע להם לפרוק "עול" לתת ביטוי למה שבאמת בא להם לעשות.

אמטיסט האמטיסט בנויה טוב לבני מזל זה שכן היא תסייע להם לתת דרור למודעות שלהם, תעזור להם לחדד את המבט העמוק בזולת ותראה מי זקוק לעזרה ואז היא תושט מכל הלב . אבן זו תעזור להם למצוא את האיזון להבחין בין החומר והרוח ולפעול לפי זה וע"י כך תביא שלווה ונינוחות על כל אשר יעשו. והתוצאה תהיה גמולם.

אלמוג שחור – האלמוג השחור יעזור לגדיים להשתחרר מרגשות מודחקים שכן אם לא ישתחררו זה עלול לפגוע בבריאותם.

קאלקופירייט – הקאלקופירייט יכולה לסייע לבני מזל זה לתהות ולהבין את חשיבותו של שיתוף פעולה בכל התחומים (הגדיים ידועים כאוהבים לפעול לבד אך להביא את המוגמר לחברה). אבן זו תחדד את חשיבות האחדות.

פלורייט – פלורייט עוזר לאיזון אנרגטי לגוף. לאיזון רגשי, נפשי ומנטלי. מעוררת את בני מזל זה לראות את הכל בצורה חדה יותר ולעומק, לתהות על קנקנו של כל פרט ופרט. 

צפה במזלות נוספים, לחץ כאן!

הצטרף לרשימת תפוצה
שם אימייל

מפת האתר


כל הזכויות שמורות© Rafaela

 

 

שותפי תוכן: | עיצוב תעשייתי | עיבוד תמונה |  דפי צביעה לילדים | אטרקציות לאירועים