קשת

מזל קשת

בני מזל קשת ידועים כשוחרי חופש. אוהבים לחוש את החופש בכל רמ"ח אבריהם. להיות חופשיים כמו ציפור. רוצים חופש פיזי וחופש רוחני. נוסעים לפעמים ללא מטרה. שונאים מסגרות וגבולות. לפעמים בורחים ממחויבות של קשרי נישואין מחשש לאבד את חירותם. בני מזל זה מאופיינים כנותני יעוץ לנזקקים לתמיכה, יש בהם יהירות ותחושה אריסטוקרטית, אינטואיציות מעולות, גילוי לב והחצנה.יכולת לשמש כמנהיגים ההולכים בראש.

יחד עם זאת קיים בהם הרצון לחיפוש המשמעות הפילוסופית רוחנית של החיים. לקשת  יש בעיה עם הממסד הדתי – לא אוהב להיות כפוף לשום סמכות.

בדרך כלל בני מזל זה ניחנו באופטימיות ומשרים אווירה נעימה ונינוחה בחברה.
לבני מזל קשת יש ראיה הוליסטית ויכולת למצוא חוקיות, דפוסים והקשרים בין דברים שונים, והדבר מקרב אותו לרוחניות, לאמונה ולפילוסופיה. למרות תדמיתו הפתוחה, הסובלנית והגמישה, הוא מאד שתלטן מבחינה רוחנית, בעיקר כאשר נדמה לו שגילה את האור ואת הדרך הנכונה.

הקשת הוא גם בעל חזון, לעתים כזה שמקדים את זמנו, אבל הוא מוכן להמשיך לחלום וגם להניע אחרים שיפעלו להגשמת העניין. הוא עצמו אינו מהמתמידים ומתאים יותר להיות מנהיג רוחני וחלוץ ההולך לפני המחנה, אבל לא אחד הפועלים במחנה עצמו. את חיציו הוא מכוון כל הזמן לכיבוש עוד ועוד מטרות רחוקות, לעתים קרובות בטרם סיים מטלות קודמות.

האבנים המתאימות למזל קשת הן כדלקמן:

אובסידיאן - האובסידיאן הינה אחת מאבני היסוד של בני מזל קשת,  והיא מסייעת לשמור על איזון בזמן שינויים. מסייעת להם לתקן את הדרוש תיקון. קיימים כמה סוגים של אבן זו אבל כולן עוזרות לבני מזל זה לפתח את האינטואיציה שלהם. את המודעות העצמית וכן את יכולת היצירתיות. הקשת ידוע כבעל אגו גבוה אשר לפעמים יכול לשמש לו לרועץ אבן זו תאזן אותו.

אלבסטר - אלבסטר הינה אבן המסייעת לבני הקשת לשמור על סדר בין "מיליוני " עיסוקיהם הנעשים בעת ובעונה אחת ולא לקרוס תחת הנטל. אבן זו תחדד בבני מזל זה את האפשרות לגלות את אלה הנמצאים במצוקה ותעזור להם..

לאפיס לזולי - אבן הלאפיס לזולי  מסייעת לבני מזל זה לצעוד בראש המחנה כמנהיג בבטחון מלא ובאמונה שלמה להשגת המטרה.  הקשתים יודעים לייעץ ולפעול למען הצדק והשלום. הלאפיס לזולי מחדדת את תכונת אומץ הלב בהם ניחנו בני מזל זה.

פליים אגת - אגת הלהבה תסייע לבני מזל זה לשמור, לשמר ולקדם את האנרגיות והחיוניות בהם הם נתברכו. בני מזל זה הידועים ככאלה שידם בהרבה מטלות ולכן שורר אי סדר משווע,אבן זו תסייע להם  לפתח את השקדנות הלוקה אצלם בחסר, תסייע להם להבחין גם בפרטים הקטנים שבדרך כלל אינם שמים לב אליהם וע"י כך תצעיד אותם קדימה למען השגת המטרה אליהם הם נכספים.

צפה במזלות נוספים, לחץ כאן!

הצטרף לרשימת תפוצה
שם אימייל

מפת האתר


כל הזכויות שמורות© Rafaela

 

 

שותפי תוכן: | עיצוב תעשייתי | עיבוד תמונה |  דפי צביעה לילדים | אטרקציות לאירועים