טלה

 

מזל טלה

 

בני מזל זה שייכים למזלות האש האנרגטיים. הטלה הינו הראשון בגלגל המזלות ולכן הוא מיצג את הילד. ילד שנולד הינו מתנה.

הינו שמחה בבית וככזה הוא מצפה שיתייחסו אליו בהתאם. הטלה אוהב לקבל עכשיו ומייד. צרכיו אמורים לספקו עם הבעת משאלתו.

הטלה אינו אוהב לדחות סיפוקים. כל אנרגיית האש שלו מכוונת לטווחים קצרים, כדי לספק את הצרכים המיידיים שלו. לכן, הטלה נחשב לפעמים לאגוצנטרי למדי, ולמי שדורש הקשבה רבה מהסביבה.

 

הטלה שואף להיות תמיד במקום הראשון.

מקום שני אינו מספק אותו! והוא בטוח בעצמו שאכן הוא יגיע למקום הראשון. הטלאיים אוהבים אתגרים וההצלחה בהם כאילו מובנת מאליו. לא אחת הם משמשים כמנהיגים הסוחפים קהל רב בעקבותיהם. יש להם את הכוחות להקסים את הזולת ולתת להם הרגשה שהם ברי כושר מנהיגות וקל לנהור אחריהם. הם תמיד לוקחים את היוזמה בידיהם ולא סומכים על אף אחד. טלאים מאוד אימפולסיביים לא מכירים את המילה פחד, לא מודעים למילה הזו כלל , שום דבר לא מונע מהם ליטול סיכונים או  להקשיב לאינטואיציה החזקה שלהם ולחושים המחודדים שלהם.  במקרה שכשמאמציהם אינם נושאים פרי,הם  לא רואים זאת ככישלון אלא רואים את  "חצי הכוס המלאה",אופטימיים מטבעם ומרוצים מעצם העובדה שהם ניסו לעשות משהו בעניין.  ועדיין מאמינים שיצליחו בניסיון נוסף להגיע לתוצאות שאליהם ברצונם להגיע.

 

הטלאים אוהבים להיות מאוד חדשניים

והם מצפים מעצמם להיות תמיד הראשונים בכל דבר חדש. למרות שהטלה אוהב להיות עצמאי בשטח הרי הוא יכול לשמש נכס יקר ערך לחברה שכן היוזמה והרצון העז והעניין בחדשנות שבו יכולים לתרום רבות להצלחת כל פרוייקט. והוא מודע לזה. הוא יודע כמה הוא שווה. יש לציין שהטלאיים הינם  הרפתקניים מטבעם. מארס הוא שליט הטלה. הוא מייצג את הדחף לשלוט ולהכתיב, ואת החלק הגברי שמחפש להגדיר טריטוריות  ולהילחם עליהן. לעיתים , אנשים שמפת הלידה שלהם נשלטת על ידי מארס  ימצאו את עצמם כמשרתים בצבא קבע  ששם יכולת המנהיגות שלהם יכולה לבוא לביטוי בצורה מספקת.  הטלאיים ניחנו בקסם אישי ויכולים להתחבב מהר מאד על אחרים בעיקר על בני המין השני. יש להם חן שלא יסולא בפז.  מארס גורם לטלה להביע בצורה ישירה את רגשותיו, אבל  יחד עם זאת הוא  יכול לגלות את צידו חם המזג ברגע שמרגיזים אותו. כאמור  בני מזל זה הינם עצמאיים מלידה. הן הנשים. הן לא זקוקות שגבר יפתח להן את הדלת. הן יכולות לעשות כל דבר.

 

לסיכום

ניתן לציין שהטלה הינו מזל של ראשונים, כמשתייך ליסוד האש ושליטו מארס הקומבינציה הזו הופכת את הטלה המצוי לאנרגטי, וטמפרמנטי בעל חיוניות ברמות גבוהות  הנהנה ליזום דברים חדשים ובעל כשרון מנהיגות מלידה. הטלה הינו טיפוס מיני, (עם כבוד מיוחד למין)   אמין וישר. מה שיש לו להגיד לך הוא יאמר לך בפנים ואפילו אם  תריבו..אך לאחר מכן הוא חוזר להיות חברך הנאמן כמקודם. הוא אינו שומר בבטן...וכן אינו שומר טינה. הוא משתעמם משיגרה (בעיקר במיטה). הטלה הוא גם בעל עצמה פיזית ומזכירים אותו בנשימה אחת עם ההיסטוריה של (בעידן הטלה) יוון וספארטה בהם שמו דגש על הצבא, ספורט, לוחמים, הזיכריות,  העוצמה והפיזיות היוו מוטיבים תרבותיים מרכזיים.

 

האבנים המתאימות למזל טלה הינם:

 

הספינל – הספינל הינה אחת מאבני היסוד של המזל. עוזרת לחדש את מלאי האנרגייה, במהלך חתירתם להשגת מטרתם.

הספינל הכתומה תעזור להשיג איזון רגשי ותעורר בהם את האינטואיציה. כמו כן אבן זו מעוררת מיניות זו אהודה ומושכת את בני המזל בצורה אינטואיטיבית.

 

יהלום – היהלום מסמל אומץ, מחזק תכונה זו אצל בני המזל. "מקשיחה" אותם.

 

ספיר לבן – הספיר הלבן יסייע לבני המזל להגיע לרוגע ולשלווה לאחר שהם לוקחים על עצמם הרבה פרוייקטים הגורמים להטרדת מוחם.

 

אגת אש – אגת האש תעזור לבני מזל ה"אש  החם" להשתחרר מתאוות ומתשוקות מעכבות בדרכם להשגת נירוונה נפשית ורוחנית כאחת.

 

אקוואמרין – אקוואמרין ידוע כאבן אומץ על כן היא מתאימה לייצג את הטלאיים  היות והיא מעודדת בהם את יצר הסלחנות כלפי הזולת, משככת ביקורתיות, מאד מרגיעה, מסייעת להיות יותר מתונים, מרגיעה עצבנות ומעוררת תחושת אחריות לא רק על המעשים אלא גם על הדברים הנאמרים.

 

 

 

 

צפה במזלות נוספים, לחץ כאן!

הצטרף לרשימת תפוצה
שם אימייל

מפת האתר


כל הזכויות שמורות© Rafaela

 

 

שותפי תוכן: | עיצוב תעשייתי | עיבוד תמונה |  דפי צביעה לילדים | אטרקציות לאירועים