תאומים

התאומים שייך למזלות האויר השכלתניים, ולקבוצת המזלות המשתנים. בקבוצה זו המזלות מעבירים אנרגיה ממקום למקום, וחברי הקבוצה נוטים להשתנות לשנות הרגלים. מזל התאומים הוא השלישי בגלגל המזלות. מזל תאומים נשלטו על ידי מרקורי – כוכה חמה, אשר מסמל את יכולת החשיבה, קליטת העולם ובחינתו באמצעות השכל. איסוף נתונים על העולם והסקת מסקנות עובדתיות. מרקורי מייצג את יכולת ההתמצאות במרחב, קואורדינציה, תפיסה, יכולת תנועה ותקשורת מכל סוג.  כאמור , בעלי אינטליגנציה טבעית, שנונים  ביותר,  ערניים שכלית, פיקחים, רבגוניים, בעלי יכולת להתפרש על נושאים רבים, מלאי אנרגיה, ספונטאניים, מלאי שמחת ואהבת החיים, קלילים  יצירתיים.

תכונות האופי הבולטים בילדי מזל זה הינן : שכליות , אינטליגנציה, קליליות, חשיבה מופשטת.

נושא התקשורת חשוב מאוד לתאומים. זה מזל שכל הזמן חייב להזיז אנרגיה, פיזית או מילולית. הראש שלו עובד והרבה, אבל המחשבות שלו לא תמיד ממוקדות. הוא עסוק מאוד בלאסוף אינפורמציה ולהעביר אותה הלאה, כדי לפנות מקום ל... אינפורמציה חדשה. אולי משום כך התאומים נחשב למזל אינטליגנטי ביותר, שקולט במהירות הבזק כל דבר חדש ומיישם אותו במהירות (או מעביר אותו הלאה...).  התאומים נראים צעירים מכפי גילם. אוהבים חופש פעולה ועבודה מגוונת. לא מתלהבים להיות תחת פיקוד של אחר. חייבים בתנועה מתמדת. התאומים הינם בעלי קסם אישי. כפי שכבר ציינתי לעיל, הינם סקרנים מאד, עירניים וזריזים ביותר. לפעמים לפני שאתה מסיים את המשפט שלך התאומים כבר השיב לך על השאלה. הם יכולים לבצע כמה פעולות בעת ובעונה אחת. לא בכדי הם נקראים "כספית"..שכן הם יכולים בעת ובעונה אחת להיות "פה ושם"...

בן  מזל התאומים גם אלוף בלימוד שפות ודרכי ביטוי. אין פלא שהמצרך החביב עליו הוא מילים, וכמה שיותר יותר טוב. התאומים אלופים בלשכנע, ונחשבים לאנשי המכירות הטובים ביותר, גם של עצמם. – הם אנשי מכירות מעולים – הם ימכרו קרח לאסקימוסים. בנוסף הם יכולים להיות קמפיינרים מצוינים ואנשי שיווק, פירסום, קופירייטרים וכל מה שצריך ודרוש כדי לשווק ולשכנע קהל.

הבעיה העיקרית שלהם היא שהם משתעממים מהר. אם קשה לך לעניין אותם - אולי כדאי לא ליצור אתם קשר מלכתחילה. שונאים שיגרה. ממלאים את כל המטלות שהציבו לעצמם. לא משאירים אחריהם משימה שלא הושלמה.

בקטע של הקריירה  הם מתאימים למסחר, שיווק, פירסום יחסי ציבור, תיווך, הוראה, הדרכה, תקשורת, תחבורה, טיפול, יצירה ומוזיקה הם מקצועות תאומיים. כמו כן - מקצועות הקשורים לחשאיות או פיננסים. אובססיביות - הם עוברים מעגלים של הרס, בנייה והתחדשות במסגרת המקצועית.

האבנים המיוחסות למזל זה הינן:

סיטרין -    Citrine    מסייעת בניקוי הרגשות השליליים מהגוף, טובה לתלמידים היפראקטיביים. אדם העונד אותה מקרין לסביבה ביטחון עצמי. מסייעת בעידוד הפרנסה והצלחה בעסק פרטי.

 

 

 

קריסקולה  -     Chrysocolla

אבן הקריסקולה, בעלת הגוון הכחול עמוק היא אבן נהדרת לאיזון האנרגיות ולהקלה על לחצים. היא מגבירה את יכולת האהבה והבנת הזולת ולכן טובה מאוד לזוגיות, במיוחד כאשר קיימים חילוקי דעות וויכוחים מתמידים.

אבן זו עוזרת לנשים בבעיות מגוונות כגון: הריון ולידה, שחלות, הקלה בתופעות גיל המעבר וניתן לראות בבירור כי נשים נמשכות לאבן זו כמגנט ופשוט רוצות להיות קרובות אליה.

 

אגת (כל הסוגים של  האגת):   Agates

מפתחת רגישות לאלה העושים שימוש רב בהיגיון ובשכל בכך, שעוזרת ליצור קשר טוב עם הצד הימני של המוח - האינטואיציה. עוזרת ליצירתיים להיות מעשיים יותר. מחזקת את התקשורת הפנימית של האדם. מנטרלת רגשות כעס ודאגנות. נגד פחדים. מטהרת אנרגיות שליליות מהגוף מהרוח ומהסביבה. מעניקה כוח, אומץ ובטחון עצמי. מחזקת את מערכת ההגנה של הגוף.
אחת מאבני החושן אותו נשא הכהן הגדול.

אפטייט Apatite הינה "אבן הבריאות של אימא אדמה"  אשר  ממריצה את השכל בעודה מרגיעה את הרגשות.. מסירה רגשות אשם, מגבירה אנרגיות יצירתיות ותקשורת, שמחת חיים, איזון רגשי יכולת סליחה וקבלת אחרים ללא שפיטה. מושכת אליה שגשוג (הצלחה ושפע) ומזל טוב. מסלקת שליליות ושומרת על שכל פתוח ונקי. אבן זו גם מספקת שלוה פנימית וחוזק. מאזנת את התזזית שהיא מנת חלקם. מומלצת לאלה שעוסקים בהילינג, תקשור. זוהי אבן המתמקדת  בעיקר ברובד הרוחני בעיקר. יש המכנים אותה "אבו ההזנה"  שכן היא מלמדת אותנו כיצד להזין אותנו מבחינה רוחנית וגשמית. יש והטוענים שהיא גם יכולה לעזור בהפחתת תיאבון.

 

אקוואמרין -   Aqumarine   אבן זו תסיע לבני מזל תאומים להשיג את האיזון המנטלי הטוב ביותר. אבן זו גם תרגיע את ההיפראקטיביות של בנימזל זה. כמו כן תסייע  להם לקחת אחריות על ה  תנהגות, מעשיהם ודבריהם.

 

מזל תאומים בקבלה

תקופת השנה של תאומים היא זמן מתן תורה. מזל תאומים דואלי, וגם בהר סיני ניתנו שני לוחות ברית. שבט זבולון מייצג אותו. האות שלו בקבלה היא ז'.

קלף הטארוט למזל תאומים הינו "נסיך החרבות" המסמל קטעים רומנטיים המתפתחים תוך כדי נסיעות. אבן המזל – אגת. צבע המזל – צהוב. הסמל – זוג תאומים

 

צפה במזלות נוספים, לחץ כאן!

 

הצטרף לרשימת תפוצה
שם אימייל

מפת האתר


כל הזכויות שמורות© Rafaela

 

 

שותפי תוכן: | עיצוב תעשייתי | עיבוד תמונה |  דפי צביעה לילדים | אטרקציות לאירועים