מאזניים

מזל מאזניים

 

בני מזל זה מושפעים מכוכב ונוס המאופיינים כרודפי צדק ושלום. מאמינים שיכולים להשכין שלום בכל מחיר בין כל הניצים. תמיד מחפשים אחר האמת. מלאי חמלה לזולת הזקוקים לעזרה. בני המאזניים מוכרים כנעימי הליכות, טובי מזג, תמימים המאמינים שכל אדם הינו טוב מיסודו. אנשים אינטליגנטיים. יחד עם זאת הם ידועים כסובלים מהססנות יתר וחוסר בטחון ובכל זאת טוענים שבני מזל זה הם המאוזנים ביותר שכן כל דבר הם שמים על כף המאזניים ובודקים לעומק.

בני המזל הזה שואפים לשלמות, להרמוניה וליופי. יצירתיים. משמשים כאוזן קשבת וכן מקובלים ע"י החברה שכן הם תורמים רבות לאווירה נינוחה ונעים להימצא במחיצתם.  תלותיים. אוהבים חברה. נתונים למצבי רוח משתנים. מתקשים בקבלת החלטות.


 

האבנים המתאימות למזל זה הן:

קריסופראס – הקריסופראס מגבירה את היכולות הרטוריות המעולות של בני המזל, ומעוררת את מחשבתם המהירה ואת כישרון הביטוי המילולי שלהם. יש ביכולתה לדאוג לאיזון הרגשי של אלו מבני מזל זה הנעים בין תקופות של הערכה עצמית מופרזת לבין ימים של רגשי נחיתות וחוסר הערכה עצמית ברמות גבוהות.

 

אלמוג אדום – האלמוג האדום אהוב על בני המזל. אבן זו  יכולה לעזור להם להשתחרר מתלות יתר ולחוש אופטימיים יותר בתקופות בהן הם מאבדים את תפיסת העולם החיוביות. כמו כן, יגרום להרמוניה לתת את ביטוייה באופן אינטואיטיבי. וכן יעורר תחושת הרמוניה והבנה לגבי כוחות הטבע . מעודד מעשיות , מסייע להיפטר מדיכאונות ומתלותיות ומסלק פחדים.

 

סיטרין  -  הסיטרין תחדד את היכולת האינטלקטואלית של בני מזל זה , ותסייע להם רבות בהשגת ההרמוניה ותוביל אותם ללקבלת החלטות, היא תעורר את היכולת התקשורתית שלהם.

הסיטרין מוכרת כאבן "משכינת שלום" וככזו היא בהחלט מתאימה לרודפי השלום והצדק וכמובן תסייע בגישור בין יריבים, משפחה או בעבודה. בזמן של אי שקט נפשי – אבן זו יכולה להפיג מתחים.

 

בלאדסטון -  הבלאדסטון הינה בעלת השפעה מיטיבה על הגופים האנרגטיים, ומווסתת את זרימת האנרגיה. היא מסייעת לגופים להשיג תיאום גבוה יותר ביניהם, מחזקת אותם ומאפשרת להם להתמודד בצורה טובה יותר עם שינויים בשדה האנרגיה. אבן זו מתאימה לאלה העוסקים בהילינג וברפואה בשל יכולתה לווסת בצורה נכונה את זרימת האנרגיה ואת הנתינה האנרגטית. אבן זו מעוררת בבני מזל זה את שאיפתם אחר אידיאלים גבוהים, ואת היכולת להשתמש בכישוריהם הטבעיים המגוונים למען הכלל, וכן תעזור להם בתהליך קבלת החלטות בו הינם מתקשים לעיתים. הבלאדסטון עוזרת לבני מזל זה להגיע לאיזון בין פעילות יתר או ההיפך.

 

אמטיסט - האמטיסט (אחלמה) אחת מאבני החושן. מזוהה עם שבט דן. זוהי אחת האבנים המעולות ביותר להנחתה על העין השלישית. צבעה הוא בתחום התנודות הגבוהות ביותר של העין השלישית, והיא מסייעת להיכנס למצב מדיטטיבי בקלות רבה. כמו כן היא פתוחה גם לעירור ולפתיחת צ'אקרת הכתר. מביאה גם שפע ושגשוג.

 

טורמליןהטורמלין גם היא אבן יסוד של בני מזל המאזניים. היא אבן מאזנת רבת עוצמה, המאזנת בין שני צידי המוח, היא מביאה תועלת רבה לבני מזל מאזניים העונדים  אותה או מחזיקים בה. בני מזל המוכרים בעליות וירידות באיזונם הרגשי והמנטלי יוכלו להתחזק ולהתאזן בעזרת הטורמלין. אבן זו תביא להם רווחה רווחה מרובה. ולבסוף תביא אותם לפעול להגשמת חלומותיהם וחזונם.

 

צפה במזלות נוספים, לחץ כאן!

 

 

 

הצטרף לרשימת תפוצה
שם אימייל

מפת האתר


כל הזכויות שמורות© Rafaela

 

 

שותפי תוכן: | עיצוב תעשייתי | עיבוד תמונה |  דפי צביעה לילדים | אטרקציות לאירועים