בתולה

מזל בתולה

 

למזל בתולה מספר אבנים המתאימות לו, והן:

 

מוס אגת - מוס אגת זוהי אבן המייצגת חלק מהתכונות המאפיינות את בני מזל בתולה באנינות הטעם ,בשמרנות וביעילות. האבן מאפשרת לבני מזל זה לקבל את עצמם, ולחזק את האגו הרגיש והפגיע שלהם. היא מקדמת איזון רגשי, ותסייע לאלו הסובלים מהערכה עצמית נמוכה להעצים את עצם.

 

אמטיסט - האמטיסט הינה אבן חשובה במיוחד העוזרת להרגעת הרוח ולהגיע לשלווה מרבית. בני מזל זה ניחנו ביכולות רוחניות נעלות גם אם הן שרויות מתחת לפני השטח (קשה להם להודות ולהתחבר לרוחניות). האמטיסט תעזור בפיתוח וקבלת ההתחברות לעולם הרוחני

אשר באמצעותן תאפשר להשתמש בתבונה ביכולות הללו ולעזור לזולת. אבן זו גם תרגיע אותם מפחדים בנושאים כלכליים ותשרה יציבות בהיבט זה.

 

אמזונייט - האמזונייט נהדרת להשקטת הדאגות המרובות בהן מוטרדים בני המזל, ופעולתה המרגיעה על מערכת העצבים הופכת אותה לאבן הפעילה ביותר בהקשר לשלווה ורגיעה והסרת פחדים כלשהם בנושאים שונים. בני מזל זה הינם ביקורתיים ביותר ואבן זו תסייע להם לקבל את הסביבה בעיניים אחרות.

 

קריסקולה - הקריסקולה תעזור לאלה מבני מזל הבתולה שהינם מופנמים – להיפתח יותר  מבחינה חברתית. הם משתלבים יפה בחברה אם כי לפעמים הם נראים בהתחלה מרוחקים. אם יש משקע של זכרונות שליליים - אבן זו תעזור להפיג את ההרגשה הלא נעימה הנלווית לזיכרונות אלה ולתת הרגשת רוגע ושלווה וכוחות לצאת ממשברים ולהמשיך הלאה בבטחה. במקרים של משבר בגלל בן זוג – האבן תעזור להשיב את האמון בבן זוג השני.

 

קופרייט - הקופרייט עשויה לקרקע את אלה שקיימת בהם נטייה לרחף ולחלימה בהקיץ. היא מחזקת ומחברת לאדמה שהוא היסוד המשפיע עליהם.

 

צפה במזלות נוספים, לחץ כאן!

הצטרף לרשימת תפוצה
שם אימייל

מפת האתר


כל הזכויות שמורות© Rafaela

 

 

שותפי תוכן: | עיצוב תעשייתי | עיבוד תמונה |  דפי צביעה לילדים | אטרקציות לאירועים