דלי

מזל דלי

  

בני מזל דלי הינם כאלה המציבים לעצמם מטרה ועליהם להשיגה ולעבור אותה. הם עומדים בפתח דרוכים על המשמר עד להשגת היעד המבוקש.

הם לא מרפים. בני מזל זה ניחנו באינטליגנציה טבעית. יכולים להשתלב בכל חברה. מפגינים ידע בתחומים רבים. ידועים כאדיבים וכעוזרים לזולת.

מזוהים במקוריות שלהם. ידועים כרודפי שלום וצדק. בני מזל זה אוהבים את החופש שלהם. לא אוהבים לחיות בלחץ. עומדים במילה שלהם אך בל להביאם להרגשה של איבוד החופש. הדליים מוכרים כמורדים במוסכמות. תמיד מחפשים דברים חדשים ולפתח אותם. ניחנו ביכולת להגיע להישגים יפים בפיתוח רעיונות מקוריים בתחומים שונים. הדליים חריפי מוח. ידועים  כסובלניים, יודעים להקשיב , סקרניים דייקניים, כנים, גלויי לב ואוהבי חברה כמו כן יודעים להסתדר ולצאת מכל מכשול. יכולים לשמש כפוליטיקאים טובים.  בעלי חוש הומור בולט. אנשי חברה מקובלים ואהודים. מצליחים להתחבב על הזולת מיידית. בלתי תלותיים. עצמאיים לכל דבר. בעלי ביטחון עצמי...

 

הדליים ניחנים בראיה חדה ומעמיקה וביכולת ניתוח יוצא דופן. הם אינדיבידואלים מובהקים, אידיאליסטים בנשמתם ואוהבי שוויון. הם מחפשים אחר האמת הפנימית שלהם, אך לפעמים מסתירים את כוונותיהם האמיתיות ללא סיבה. הדליים הינם בעלי כושר ריכוז ויכולת קליטת מידע יוצאת מן הכלל.

הם יכולים לקלוט מידע גם בצורה אינטואיטיבית ורבים מבני מזל זה ניחנו ביכולות חיזוי ויכולות טלפטיות. שאיפתם ליצירתיות ולניסוי בחוויות חדשות דוחפים כל העת למצוא פרטנרים חדשים ולנסות לפתח פרויקטים חדשים.

 

האבנים המתאימות למזל זה הם:

 

אמטיסט - זוהי האבן יסוד של בני מזל דלי, מסמלת את הרוחניות והאינטואיטיביות בה ניחנו  הדליים. אבן זו מסמלת את החיפוש של מה שמעבר למציאות היומיומית, את החקירה ושאלת השאלות. האמטיסט תעזור לבני מזל זה להרגיע את עצביהם המתוחים לעיתים. היא תשמור עליהם מפני גאוותנות ורברבנות ותחזק את שאיפתם לשוויון ושלום.

 

אלמוג כחול – אבן זו תחזק את האיחוד המופלא בין האדמה לשמיים. תחזק את יכולת התקשורתיות ותעורר את היכולות המיסטיות הטמונות באופיים.

ביכולת האלמוגים לעזור לתקשור עם דמויות מהעבר, הם יאירו לבני מזל דלי את האמת.

 

אובסידיאן – אבן זו תסייע לבני מזל דלי לערוך את השינויים הדרושים באופיים שכן, למרות שהם דואגים להתעמק ולחקור ולהבין את טבעם של האחרים, הם מתקשים לעיתים לשנות את התנהגותם ולהכיר במה שדורש שינוי באופיים. האובסידיאן תסייע לקרקוע בני המזל כאשר הם נוטים לריחוף יתר וכן תעזור להם לבטא בצורה בהירה ביותר את רעיונותיהם הנשגבים, הן מילולית והן בכתב.

 

גארנט – הגרנט תחזק את הפופולאריות החברתית  של הדליים בחברה.תפתח את היצירתיות.

 

המטייט -  ההמטייט מתאימה לדליים ככפפה ליד שכן ביכולתה להביא את בן המזל דלי לפרוץ את גבולות המחשבה, תוך חדשנות ומקוריות. היא תחזק את היכולת השכליות הנדירות המאפיינות אותם, ותחזק את כוח זיכרונם הקורס לעיתים תחת העומס הרב של הידע הטמון בהם.

 

כסף - גם הכסף מסייע לפופולאריות החברתית של בני מזל זה כמו כן תעזור בפיתוח היכולות הטלפטיות והאינטואיציה.

 

טורמלין שקופה – הטורמלין השקופה תסייע לדליים להשיג איזון נפשי ומנטלי ולהרגיע את מוחם החוקר והטרוד ללא הרף בדברים רבים מתחומים שונים.

 

 

   חזרה לדף המזלות

צפה במזלות נוספים, לחץ כאן!

הצטרף לרשימת תפוצה
שם אימייל

מפת האתר


כל הזכויות שמורות© Rafaela

 

 

שותפי תוכן: | עיצוב תעשייתי | עיבוד תמונה |  דפי צביעה לילדים | אטרקציות לאירועים